По повод 15 ноември – Националния ден на четенето, ни гостуваха г-жа Гергана Евлогиева и нейните ученици от СУ „Васил Левски“, както и Снежелина Георгиева – ученичка от същото училище и наша бивша възпитаничка.Те споделиха с нас свои любими литературни произведения и ни потопиха в магията на книгите.
Благодарим от сърце за приятните емоции и вдъхновението!